top of page
ph_03.jpg

...HORY ZÁŽITKŮ

Těžko byste v Evropě našli jiné středisko, které by se mohlo tomuto místu rovnat v nabídce vyžití a zážitků od rána do večera.

Nejdelší visutý most pro pěší na světě Sky Bridge 721, úctyhodná vyhlídková věž Sky Walk, nejdelší bobová dráha ve střední Evropě či crossová trať světového formátu.

 

To vše na jednom místě a na dosah ruky.

pano_08_s.jpg

SKY BRIDGE 721

SKY BRIDGE 721 - nejdelší visutý most pro pěší na světě

 

Připravte se na jedinečný moment, kdy se ocitnete 95 metrů nad hlubokým horským údolím. Po 721 metrů dlouhé lávce přejdete z jednoho horského hřebenu na druhý. Vykročit bude chtít trochu odvahy, ale garantujeme neobyčejný zážitek na celý život.

zazitky_foto_01.jpg

SKY WALK

SKY WALK - nejkrásnější výhledy 55 metrů nad zemí

 

Těšte se na nejkrásnější výhledy na celý horský masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy. V nadmořské výšce 1.116 metrů stojí úctyhodná vyhlídková věž. Síť na samém vrcholu stezky v oblacích ve výšce 55 metrů nad zemí poškádlí vaši odvahu. Pro ty odvážnější je tu parádní 100 metrů dlouhý tobogán s okýnky a několika klopenými zatáčkami.

zazitky_foto_02.jpg

MAMUTÍ HORSKÁ DRÁHA

MAMUTÍ HORSKÁ DRÁHA - nejdelší bobová dráha ve střední Evropě

Čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních. Při převýšení 364 metrů projedete 25 bleskurychlých zatáček, dvojnásobný 360° karusel, osmičkovou smyčku, podzemní tunel a zhoupnete se na 4 parádních jumpech nad lesními cestami. Při jízdě na dráze mamutích rozměrů se sklonem až 30 % vyvinete rychlost až 50 km/h, a to už je pořádná jízda.

bottom of page