top of page
pano_07_s.jpg

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v místě konání IVSI CONGRESS 2025 je velkou přidanou hodnotou celého pobytu. Na výběr je hned z několika příjemných variant.

 

Ski-in-out wellness hotel Vista*** nabízí dokonalé zázemí pro každého milovníka špičkové hotelové péče, wellness a výhledů na protilehlou lanovku a sjezdovky.

 

Apartments Vista nabízí ideální zázemí pro hosty, kteří vyžadují větší míru soukromí. Zcela nové a moderní apartmány s vlastní kuchyní leží necelých 100 metrů od lanovky.

 

Penzion Terezka*** a chaty Marcelka a U Slona nabízí komfortní ubytování přímo u sjezdovek. 

mapa_resort_ubytovani_s.jpg

Wellness hotel Vista****

Wellness Hotel Vista**** nabízí ubytování v celkem 106 pokojů s balkonem a nádherným výhledem.

Wellness centrum, které se nachází ve spodní části hotelu, nabízí široké spektrum relaxačních a regeneračních procedur. Jeho součástí je bazén, vířivka, saunový svět, široká nabídka masáží i beauty procedur. Hotel nabízí také 2 bowlingové dráhy, večerní bar, úschovnu lyží včetně uzamykatelných a vyhřívaných boxů na lyžařské vybavení, garážové stání.

 

V prostorách wellness hotelu Vista budou probíhat také semináře a konference IVSI CONGRESS 2025. Kongresové sály nabízí prostory až pro 300 účastníků včetně veškerého vybavení, zázemí a služeb.

Wellness hotel Vista**** se nachází v bezprostřední blízkosti lanové dráhy Sněžník a sjezdovky, kde budou probíhat demo jízdy v rámci kongresu.
 

w_08
w_10
w_05
w_07
w_06
w_04
w_11
w_03
w_02
w_09

Penzion Terezka***

Penzion Terezka se nachází v centru lyžařského střediska Dolní Morava a nabízí 2 až 7lůžkové apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování je přístupné na lyžích a má vlastní restauraci s výtečnou kuchyní. Všechny apartmány mají malý kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou. Na každém pokoji najdeme prostornou koupelnu se sprchou a toaletou.

Zázemí penzionu Terezka nabízí také úschovnu lyží včetně uzamykatelných a vyhřívaných boxů na lyžařské vybavení a placené parkování před penzionem.

 

t_00
t_07
t_03
t_06
t_08
t_05
t_04
t_02
t_09

Chata Marcelka

Poloha přímo na sjezdovce u spodní stanice lanovky, naproti Wellness hotelu Vista. Ubytování ve vybavených 2 - 5lůžkových apartmánech s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování je přístupné na lyžích. Všechny apartmány mají malý kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou. Na každém pokoji najdeme prostornou koupelnu se sprchou a toaletou. V chatě najdete restauraci a venkovní terasu s posezením. Zázemí chaty Marcelka nabízí také úschovnu lyží včetně uzamykatelných a vyhřívaných boxů na lyžařské vybavení a placené parkování před chatou.

m_00
m02
m_04
m_06
m_05
m_03
m_01
m_07
m_08

Chata U Slona

Poloha přímo na sjezdovce u spodní stanice lanovky U Slona. Ubytování ve vybavených 3 - 4lůžkových apartmánech s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování je přístupné na lyžích. Všechny apartmány mají malý kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou. Na každém pokoji najdeme prostornou koupelnu se sprchou a toaletou. V chatě najdete restauraci a venkovní terasu s posezením. Zázemí chaty U Slona nabízí také úschovnu lyží včetně uzamykatelných a vyhřívaných boxů na lyžařské vybavení a placené parkování před chatou.

sl_00
sl_04
sl_02
sl_01
sl_03
bottom of page